Коронавірус  |  20.02.20  |  четвер
 

Евакуація українців із Уханя: літак приземлився у «Борисполі»

Літак з евакуйованими з Уханя українцями та іноземцями приземлився на дозаправлення в аеропорту «Бориспіль» та вирушить в аеропорт у Харкові. Про це повідомляє МВС.

«Боінг» приземлився о 9:40. За доповідями екіпажу та медперсоналу супроводу, усі на борту здорові та можуть продовжувати політ.

Зазначається, що на борту перебувають 45 українців та 27 іноземців, а також екіпаж та лікарі.

Стверджують, що всі люди перед посадкою на борт пройшли санітарно-епідеміологічну перевірку стану їхнього здоров’я, китайськими лікарями та під час проміжної посадки в м. Алмати у Казахстані.

Українські лікарі, які контролюють стан здоров’я евакуйованих на борту підтвердили, що всі евакуйовані не мають жодних симптомів хвороби і є здоровими.

Також у МВС закликали не піддаватися на провокації та з розуміння поставитися до необхідності тимчасових обмежувальних заходів.

Нагадаємо, український літак також евакуює 8 громадян Аргентини, 5 Домініканської Республіки, 5 Еквадору, 4 Сальвадору та по двоє з Казахстану і Коста-Ріки. Літак робив технічну посадку в аеропорту Алмати (Казахстан), тоді двоє пасажирів зійшли з літака.

Протягом години літак, який евакуює українців та іноземців з Уханя, кружляв над Харківщиною, зробив 35 кіл та не зміг приземлитися через туман. А голова Харківської ОДА Олексій Кучер заявив, якщо борт сяде у Харкові, то це буде транзит і людей переміщатимуть в інші місця.

 

Про це повідомляє magnolia-tv.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах