Все  |  01.04.20  |  середа
 

Коронавірус в Україні та світі: найважливіше за 1 квітня

Число заражених COVID-19 стрімко зростає: у світі таких понад 850 тисяч, в Україні - 645.

Коронавірус у світі: статистика на 1 квітня

Число хворих COVID-19 по всьому світу перевищило 850 тисяч осіб, померло понад 42 тисяч. Лідерами по числу захворювань є США, на другому місці - Італія, слідом за нею - Іспанія. В даний час в США зафіксували 187 919 випадків зараження, в Італії - 105 792, в Іспанії - 95 924, в Китаї - 82 278, Німеччині - 71 808, Франції - 52 826, Ірані - 44605. За даними ВООЗ, у світі понад 750 тисяч хворих і 36 тисяч жертв.

Коронавірус в Україні: останні дані

За інформацією МОЗ, у країні зафіксовано 645 випадків інфікування COVID-19. Захворювання забрало життя 17 осіб, а 10 вдалося видужати. Єдиним регіоном в Україні, де досі офіційно не підтвердили коронавірус, залишається Миколаївська область. Всі тести, які там проводили, показали негативний результат. Близько 15% інфікованих коронавірусом в Україні - громадяни у віці від 11 до 30 років.

Карантин в Україні та заборона чартерів

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков допустив продовження карантину в Україні до другої половини травня. Він припустив, що Україні "як мінімум два місяці доведеться перебувати, як всій Європі, в карантинному стані".

Аваков також заявив, що МВС більше не дасть згоди на здійснення чартерних авіарейсів для евакуації українців, які перебувають в інших країнах під час епідемії коронавірусу.

Прогнози ВООЗ по COVID-19

Всесвітня організація охорони здоров'я констатує ознаки відносної стабілізації спалаху нового коронавірусу в Європі і очікує, що Італія та Іспанія скоро досягнуть піку захворювань. Керівник напрямку надзвичайних ситуацій зі здоров'ям ВООЗ Майк Райан заявив, що "наша гаряча надія" Італія та Іспанія наближаються до свого піку, і що європейські обмеження, розпочаті кілька тижнів тому, почнуть плодоносити.

Коронавірус в Україні та світі: важливі новини

У ЄС не бачать доказів ефективності проти COVID-19 ліків, які хвалить Трамп

Коронавірус у дітей: лікар розповіла про тривожні симптоми

У Таїланді за першоквітневі жарти про COVID-19 будуть саджати у в'язницю

В Україну прибув літак з новою партією ПЛР-тестів і засобами захисту

У Хмельницькій області за день кількість хворих коронавірусом зросла вдвічі

Трамп про коронавірус: найближчі два тижні стануть дуже болючими

У Тернопільській області кількість хворих на коронавірус досягла майже 100 осіб

Світова криза через COVID-19 є найважчою з часів Другої світової – генсек ООН

 

Про це повідомляє unian

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах