Конфлікт  |  28.05.18  |  понеділок
 

У Львові пенсіонерка застосувала балончик проти випускниці

Іще у п'ятницю, 25-го травня, біля пам'ятника Степанові Бандері між випускницею школи №55 та старшою жінкою.

Інцидент набув розголосу у неділю, після того, як у соцмережі Facebook з'явився допис про цей випадок. 

Мати однієї із випускниць розповідає, що після святкування урочистостей з нагоди закінчення школи, 4-ро випускниць пішли до пам'ятника Степанові Бандері, де до однієї із дівчат підійшла пенсіонерка і приснула в обличчя з перцевого балончика. Випускникам та батькам вдалось затримали злочинницю та викликати поліцію. Правоохоронці доставили всіх учасників конфлікту до Галицького відділу поліції.

Факт інциденту підтвердили у відділі комунікації ГУ Нацполіції у Львівській області. Однак й зазначили, що свідчення пенсіонерки щодо ситуації були зовсім іншими.  Жінка розповіла, що випускниця застосувала нецензурну лайку щодо неї. У свою чергу авторка посту - Вікторія Бущева стверджує, що такого не було.

У поліції пенсіонерка написала на випускницю заяву за нецензурну лайку, а мати постраждалої дівчини - зустрічну заяву за застосування перцевого балончика.

В результаті конфлікту склали 3 адмінпротоколи: на пенсіонерку, випускницю та на її матір за неналежне виховання доньки.

У поліції зазначають, що усі адмінпротоколи передали до суду, який і повинен вирішити, кого із заявників притягнути до відповідальності.

 

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах