Все  |  04.12.15  |  п'ятниця
 

Коломойський розповів про угоду з Порошенком

Український бізнесмен, колишній губернатор Дніпропетровської області Ігор Коломойський заявив, що уклав угоду з президентом України Петром Порошенком.

Про це Коломойський повідомив в інтерв'ю "Лівому берегу", другу частину якого видання опублікувало на своєму каналі в YouTube.

Інтерв'юер нагадала Коломойському його слова про те, що перед тим як подати у відставку з поста губернатора Дніпропетровської області, між ним і президентом України Петром Порошенком було досягнуто певної домовленості.

"Сама домовленість - загальне рамкове розуміння: що буде, а чого не буде. Потім я написав заяву про відставку. В цілому, пройшло все нормально. Був підготовлений певний драфт, на базі якого потім укладено велику угоду",

- розповів Коломойський.

За його словами, фізично вони нічого не підписували: "це як "дорожня карта", на базі якої є усна домовленість і усне розуміння". Коломойський сказав, що гарантами цієї угоди, крім Турчинова, були і Ложкін, і Аваков.

За його словами, угода була укладена між двома сторонами: з одного - Порошенко і Яценюк, з іншого - Коломойський і Боголюбов. А Ложкін, Аваков, Турчинов були носіями еталону домовленостей.

"Тобто, вони не зможуть сказати, що щось було, а чогось не було",

- пояснив Коломойський.

Він не повідомив, якими були умови сторін, оскільки угода носить конфіденційний характер, але певні речі були не виконані.

"Угода ділиться на дві великі частини. Є речі економічного характеру, політичного, інформаційного, а є особистісні питання. Мене цікавило, щоб людей, яких я запросив на роботу, для яких був моральних авторитетом, щоб їх не чіпали",

- зазначив бізнесмен.

Він підкреслив, що Приватбанк у цій угоді не згадувався.

За словами Коломойського, з цією умовною угодою між ним і Порошенком будуть ознайомлені адвокати Лазорко (екс-глава "Укртранснафти", людина Коломойського, який перебуває в розшуку) для надання йому політичного притулку в Лондоні.

Він зазначив, що, крім прізвища Лазорко, у документі фігурують і прізвища Корбана, Палиці, Філатова, Олійника.

"А як інакше? Люди стояли на передовій, рятували країну. А завтра їх будуть переслідувати за надуманими звинуваченнями, за те, чого вони не робили?"

- пояснив бізнесмен гарантії, отримані від Порошенка.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах