Художня гімнастика  |  07.08.18  |  вівторок
 

Україну на Олімпіаді в Аргентині представить львівська школярка

На Юнацькій Олімпіаді в Аргентині Україну представлятиме львів’янка Христина Погранична.

Про це повідомляє Zaxid.net.

III літня Юнацька Олімпіада відбудеться 6-18 жовтня у Буенос-Айресі (Аргентина). 15-річна художня гімнастка зі Львова Христина Погранична представлятиме Україну на ній, сказав батько спортсменки Олесь Пограничний.

Тренерка гімнастки Ірина Руда додала, що кандидатура Пограничної вже затверджена, вона зараз у Києві тренується перед турніром. 

"Це вже погоджено. Христина є затверджена, а в резерві киянка Вікторія Онопрієнко. Христя зараз активно тренується", – сказала Ірина Руда. 

Інформацію про участь Христини Пограничної у Юнацькій Юлімпіаді підтвердили і у відділенні Національного Олімпійського комітету у Львівській області. 

Виконавча директорка відділеня НОК у Львівській області Христина Опьола сказала, що станом на сьогодні Христина Погранична є делегована на участь у цих іграх, але остаточне підтвердження буде лише за місяць до початку самого турніру, коли будуть усі підписи і печатки на документах.

У травні Христину Пограничну визнали найкращою спортсменкою Львівщини. 

Христина Погранична народилася 13 травня 2003 року у Львові. Представляє СК "Ніка" та львівську ДЮСШ "Галеон" ФСТ "Україна", учениця 9 класу Львівської української приватної гімназії. Тренується під керівництвом Ірини Рудої та Людмили Яковенко. Христина Погранична є переможницею багатьох юніорських турнірів з художньої гімнастики, призеркою чемпіонатів та Кубків України з художньої гімнастики. 5 травня 2017 року під час урочистої сесії Львівської міської ради з нагоди Дня міста Львова Христину Пограничну нагороджено відзнакою "Львів’янин року".   

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах