Художня гімнастика  |  23.10.18  |  вівторок
 

Садовий нагородив тренера Пограничної монетою Короля Данила

Міський голова Львова зустрівся з призеркою Юнацьких Олімпійських ігор та обіцяв допомогти фінансово у підготовці спортсменки до дорослого олімпійського рівня.

Мер Андрій Садовий привітав Христину Пограничну зі срібною медаллю з художньої гімнастики на ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських іграх у Буенос-Айресі (Аргентина) та вручив їй з цієї нагоди цінний подарунок. Про це повідомила прес-служба ЛМР.

За вдалу роботу міський голова також вручив ювілейну монету Короля Данила тренеру  спортсменки Ірині Рудій - кандидату наук з фізичного виховання і спорту, старшому викладачу Львівського університету фізичної культури.

За словами тренерки, щоб досягати спортивних вершин, юним граціям бракує спеціального покриття для занять гімнастикою, на якому відбуваються всі змагання світового рівня.

Відтак, Садовий обіцяв фінансово долучитися до купівлі такого покриття.

"Ми готові долучитися, профінансувати закупівлю такого покриття. Однак слід продумати усі моменти, зал, де його розмістити. Для нас важливо, щоб розвивався масовий спорт, щоб були результати. Щоб були результати, має бути системність, має бути допомога і фінансова підтримка",

- сказав мер Львова.

Він також додав, що у разі здобуття олімпійського золота, Христина Погранична отримає квартиру від міста.

Крім того, за досягнутий високий результат на ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських іграх у Буенос-Айресі місто виплатить 15-річній гімнастці та її тренеру премію в сумі по 20 тисяч гривень.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах