Все  |  11.10.18  |  четвер

Хто переміг на товаристському матчі в Генуї?

У Генуї завершився товаристський матч національних футбольних команд Італії та України.
В італійському місті Генуї завершився товаристський матч національних футбольних команд Італії та України, після якого не було виявлено переможця. Гра відбулася внічию з рахунком 1:1.

Італійська команда розпочала матч набагато активніше, ніж українці, та створила кілька моментів у перші 15 хвилин гри. Однак реалізувати жоден із цих моментів їм так і не вдалося. Гравці збірної України зуміли заспокоїти гру.

Проте на початку другого тайму господарі поля зуміли відкрити рахунок. На 55-й хвилині Федеріко Бернардескі зважився на дальній удар з-за меж штрафного майданчика. Воротар українців Андрій П'ятов встиг до м'яча, але м'яч вдарився об голкіпера та перелетів прямо у ворота - 1:0.

На щастя, українська команда невдовзі відігралася і зрівняла рахунок. Уже на 62-й хвилині Руслан Малиновський завдав влучного удару в кут воріт, проти якого захисники та воротар збірної Італії були безсилі - 1:1.

Наприкінці матчу Віктор Циганков мав два моменти для того, щоб забити гол, але реалізувати не зміг.

Як відомо (УНІАН), 16 листопада 2018 року збірна України проведе матч Ліги націй УЄФА проти збірної Чехії. Гра відбудеться у Харкові на полі ОСК "Металіст".