Хлопчик  |  04.06.21  |  п'ятниця
 

У Львові сьогодні поховають хлопчика, який трагічно загинув на водоспаді Кам’янка

Сьогодні попрощаються з 12-річним учнем 6-го класу львівської школи №82, який трагічно загинув під час екскурсії на водоспаді Кам’янка. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомила мама хлопця Юліана Прадєд.

У п’ятницю, 4 червня, хлопця поховають. Прощання та чин похорону відбудеться об 11 годині у Храмі Благовіщення на вулиці Пасічній, а поховають школяра на Голосківському кладовищі.

Як повідомила мама, якраз день перед загибеллю в родині відсвяткували день народження Артема. Хлопцеві виповнилося 12 років.

“Сьогодні проводжаємо.. Дуже усіх прошу помоліться за мого синочка. І хто його знав не забувайте.. згадуйте .. щоб він ще довго жив у наших серцях.”

– написала Юліана Прадед у Facebook.

Нагадаємо, 2 червня у селі Кам’янка стався нещасний випадок — загинув хлопчик 6 класу 82 школи м.Львова. Діти поїхали на екскурсію разом із працівниками закладу освіти та супроводжуючими особами: троє вчителів та двоє батьків.

Хлопчик надто близько підійшов до води, була швидка течія, він послизнувся і впав у воду. На місці проводили реанімаційні заходи як педагоги, що поїхали з дітьми на екскурсію, так і медики. На жаль, врятувати життя дитини не вдалося.

Про це повідомляє varta1

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах