Хлопчик  |  05.10.20  |  понеділок
 

На Волині 8-річний хлопчик загубився і цілу ніч блукав містом (фото)

Дитину виявили працівники управління карного розшуку сьогодні вранці у центрі Луцька. Про це повідомили у секторі комунікації поліції Волинської області.

Хлопець розказав, що проживає в Зміїнці, а його забрав до себе батько, який з ним, його мамою та двома сестрами разом не проживає.

Однак учора ввечері батько відійшов, і школяр загубився. Цілу ніч блукав він вулицями Луцька, поки вранці його не знайшли поліцейські.

Через пів години правоохоронці встановили особи батька та матері хлопця, ще через певний час жінка приїхала в управління поліції і забрала сина. На той момент його нагодували, відігріли та провели з ним виховну розмову. З’ясувалось, що школяр хоче стати…поліцейським, однак його батько має інші плани на сина та навчає його поганим справам, як-от, крадіжкам.

“Але ми віримо, що в житті бувають знакові зустрічі: таким має стати і сьогоднішнє знайомство Данила з працівниками карного розшуку. З батьком ми обов’язково також поспілкуємось та притягнемо його до адміністративної відповідальності за неналежне виховання. Хлопцеві ж та його рідним зичимо сили та мужності втілити свої мрії в реальність!”

– розказали у поліції.

Про це повідомляє varta1

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах