Кабмін  |  28.05.20  |  четвер
 

Кабмін запускає нову інспекцію містобудування замість ДАБІ

Уряд прийняв постанову, необхідне для продовження розпочатої в березні реформи.

Кабінет міністрів прийняв постанову, необхідну для запуску Державної інспекції містобудування України в рамках реформи містобудування, розпочатої в березні.

Відповідне рішення прийнято на засіданні уряду в середу.

«Метою проекту постанови є забезпечення заходів щодо створення Державної інспекції містобудування України. Прийняття постанови забезпечить початок виконання функцій і повноважень інспекції»,

- прокоментував рішення міністр розвитку громад і територій Олексій Чернишов.

Як повідомляв УНІАН, 13 березня Кабінет міністрів ліквідував Державну архітектурно-будівельну інспекцію і запустив систему містобудування. Постановою №218 ліквідовано ДАБІ і створено центральний орган виконавчої влади - Державну сервісну службу містобудування України (Держсервісбуд). Основними завданнями нової структури є надання (отримання, реєстрація), відмова у видачі або анулювання (скасування) документів, що дають право на виконання підготовчих і будівельних робіт, прийняття в експлуатацію добудованих об'єктів. Постановою №219 створено ще два центральних органи виконавчої влади: Державну інспекцію містобудування України та Державне агентство з технічного регулювання в містобудуванні. Державні органи здійснюватимуть політику з питань державного архітектурно-будівельного контролю та нагляду, технічного регулювання в сфері містобудування. Діяльність нових органів координується Кабміном через міністра розвитку громад і територій.

 

Про це повідомляє unian

 
 

Коментарі (21) перегляди: 804

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах