Інтернет  |  04.10.18  |  четвер
 

На Говерлі вже є 3G-інтернет

Відтепер туристи зможуть користуватися інтернетом навіть у важкодоступних місцях гірського хребта.
Як повідомляє агенція новин "Фіртка", на Говерлі з'явилося 3G покриття і застосовано альтернативні джерела енергії.
 
Швидкісний інтернет на найвищій вершині України вперше забезпечили фахівці одного з мобільних операторів, які скористалися альтернативними джерелами енергії. Завдяки застосуванню сонячних батарей подається живлення на станцію.
"Ми розташували нашу проміжну точку на висоті 1550 м над рівнем моря. Зважаючи на складність виконання технічних робіт на такій висоті, ми прийняли рішення встановити тут базову станцію, що функціонуватиме завдяки сонячним батареям. Нам також вдалось забезпечити якісний 2G зв’язок у важкодоступних місцях гірського хребта. Таким чином, туристи, які збились зі шляху під час підйомів або спусків та заблукали, зможуть зв’язатись із рятувальниками", – повідомив Володимир Федина, начальник технічного департаменту одного з мобільних операторів у Західному регіоні.
Зв'язком третього покоління можна користуватись на території найвисокогірнішої навчально-спортивної бази "Заросляк", яка розташована на висоті 1330 метрів над рівнем моря. Саме на тій базі тренуються олімпійські та параолімпійські спортсмени України. 

 
 

Коментарі (0) перегляди: 1001

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах