Інтернет  |  14.09.18  |  п'ятниця
 

Iталієць потрапив за грати через фейкові пости у TripAdvisor

Власник італійської служби PromoSalento потрапив до в'язниці за публікацію неправдивих постів в TripAdvisor.

Про це повідомляє The Fortune.

Зловмисника засудили до 9 місяців ув'язнення. Суд в Лечче також зобов'язав його заплатити близько 8 000 євро за витрати і збитки. 

Фейкові огляди - це своєрідні образи в інтернеті, які вважаються незаконними. Наприклад, в Європейському Союзі вони оголошені поза законом вже більше десятиліття.

Декілька італійських компаній, що відправили електронні листи в PromoSalento, отримали від зловмисника-підприємця пропозицію писати фальшиві відгуки, щоб підвищити рейтинг на сайті. 

Слідчі TripAdvisor ідентифікували автора дописів, зібрали докази, понизили рейтинг підприємств, які погодилися на незаконну діяльність, а потім вирушили в поліцію, яка вже розслідувала цю справу через окрему скаргу.

Поліцейські почали кримінальне переслідування щодо зловмисника, а TripAdvisor приєднався до цієї справи як цивільний заявник, з метою поділитися своїми доказами. Суд визнав чоловіка винним у червні цього року.

"Фейкові відгуки завжди були шахрайством, але це вперше, коли хтось потрапляє до в'язниці", - заявив співробітник TripAdvisor Бред Янг.

Європейський союз ввів новий закон в 2005 році. Згідно з Директивою про недобросовісну комерційну практику, заборонено видавати себе за споживача, якщо людина не є ним.

Amazon подавав в суд на продавців за таке шахрайство. У червні цього року суддя Далласа засудив Вільяма Стенлі на термін 97 місяців перебування у федеральній в'язниці, в тому числі за фейковий огляд. Стенлі публікував негативні відгуки і коментарі про бізнес, з якого він раніше вимагав гроші. 

У минулому році в TripAdvisor зіткнулися з труднощами щодо коментарів. Компанія неодноразово видаляла пости, в яких ішлось про сексуальні зазіхання на курортах, що привернуло увагу Федеральної торгової комісії. 

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах