Інтер  |  31.08.17  |  четвер
 

У Нацраді чекають суду з "Інтером"

В Національній раді з питань телебачення та радіомовлення вважають, що юристи "Inter Media Group" невдовзі подадуть до суду на Регулятор.

"Усі чотири телеканали групи "Інтер" отримали попередження: ми дали їм місяць для виправлення цієї ситуації. За місяць ми зробимо додатковий моніторинг. Передбачаємо, що "Інтер" подасть на Нацраду до суду і буде оскаржувати це рішення",

- заявив член Нацради Сергій Костинський, передає "Укрінформ".

Впродовж 13-19 лютого та з 25 лютого по 3 березня, Регулятор зафіксував чотири телеканали групи "Інтер", а саме "Інтер", "НТН", "Піксель" та "Enter-фільм", які не виконують законодавчих квот щодо трансляції передач європейського та українського виробництва, частка яких має становитине менше 70% і 50% загального тижневого обсягу мовлення відповідно.

Цю ситуацію Костинський пов'язує з трансляцією телеканалів російського продукту, або такого, що належать до копродакшену з Російською Федерацією.

"У випадку, якщо за місяць "Inter Media Group" не внесе змін у свою діяльність, наступним видом санкцій стане штраф",

-додав він.

Нагадаємо, раніше Нацрада звернулася до телеканалів "М1", "1+1", "СТБ", "Новий", "5 канал" та "НТН" про неприпустимість використання в ефірі брутальної лексики.

 

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...