Все  |  24.06.21  |  четвер
 

Інфіковані штамом Delta хворіють у більш тяжкій формі – МОЗ

Перебіг COVID-19 у разі інфікування штамом “Дельта” важчий, ніж іншими. Але вакцинація захищає від середнього та тяжкого ступеня хвороби.

Як передає Укрінформ, про це в ефірі телеканалу “Україна 24” сказав міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

“Досить велика кількість тих, хто захворіє, потрапляють у лікарні, на госпіталізацію. Це перебіг тяжчий, у порівнянні з іншими. Всі профілактичні заходи працюють. Я наголошую, що у нас адаптивний карантин триває, і маски одягайте, для того, щоб запобігти поширенню коронавірусної хвороби",

- зазначив Ляшко.

Він нагадав, що наразі не існує специфічного лікування COVID-19, певні препарати ще проходять етапи розробки і дослідження, при захворюванні на COVID-19 застосовується симптоматичне лікування.

Втім міністр наголосив, що вакцинація допоможе вберегтися від захворювання, а також зменшити ризики важкого та середнього перебігу хвороби, в тому числі при інфікуванні штамом "Дельта".

"Вакцини працюють, за дослідженням, - зокрема багато досліджень проведено у Великій Британії, - у 93% тих, хто вакцинований, вірус не уникає імунної відповіді. Люди, які вакциновані, — захищені. Але ми повинні пам'ятати, що коли говоримо про вакцинацію, то говоримо про полегшення перебігу захворювання: коли людина вакцинована, у неї немає середнього і тяжкого перебігу захворювання",

- сказав Ляшко.

Як повідомляв Укрінформ, Міністерство охорони здоров'я повідомило 23 червня про виявлення в Україні двох випадків захворювання на коронавірусну хворобу, викликаних штамом "Дельта". Станом на 24 червня, в Україні проведено 2 229 165 щеплень. Вакциновано 1 794 001 особу, з них отримали першу дозу – 1 793 999, завершили вакцинацію (отримали дві дози) – 435 166 осіб (із них 2 людини отримали першу дозу за кордоном). Кабінет Міністрів включив лабораторне обладнання для визначення субтипів SARS-CoV-2 до переліку товарів, що закуповуються для боротьби з COVID-19 та закупівля яких звільнена від податку на додану вартість.

Про це повідомляє ukrinform

 
 

Коментарі (0) перегляди: 1371

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах