Все  |  09.07.15  |  четвер
 

Гриценко звинуватив владу у "фальші"

Лідер партії "Громадянська позиція", екс-міністр оборони Анатолій Гриценко, в інтерв`ю для радіо"Весті", висловив свою думку щодо дій теперішньої влади.

Гриценко вважає, що парламент визнав території на Сході України окупованими, оскільки порядок місцевого самоврядування там може диктувати сторона, яка здала землі ворогові.

"Якщо ворог там царює, то там діють закони ворога. Не можна бути напіввагітною," між тама і здеся ", як кажуть в Одесі. Якщо вони захоплені, то значить такий же статус, як і в Криму, і тоді там здійснює владу Путін. Якщо ми хочемо зробити вигляд, що начебто Путіна там немає, і начебто діятимуть наші закони, ось тут вже починається фальш, неправда ",

- сказав Гриценко.

На думку політика, закон про особливий статус Донбасу змусить усіх українців платити за те, що є зруйнованим і потребує відновлення. Водночас Мінські угоди він вважає мертвими, і каже, що такими вони були з самого початку. Відтак Гриценко переконаний, владі потрібно направити свої зусилля на розробку державних програм створення робочих місць і відновлення виробництва.

"Тієї України, яка була два роки тому, Мінські угоди не залишають на карті. Зате вони розривають Україну на три частини. Перша частина — це Крим, про який в Мінських угодах немає ні слова. Друга частина — це окуповані території, приблизно третина Донбасу, де не будуть діяти закони України, там буде "особливий статус", який фактично означає дві автономних республіки ",

- зазначив екс-міністр оборони.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах