Все  |  17.03.17  |  п'ятниця
 

Гройсман обсудив з підприємцями покращення бізнес-клімату

Голова уряду Володимир Гройсман обсудив з підприємцями та представниками правоохоронних органів створення сприятливого бізнес-клімату в державі.

"Ця зустріч відбувається вперше, коли за одним столом представники бізнесу, Кабінету міністрів і увесь силовий блок. Мета у нас з вами єдина - ми живемо у надзвичайно складних умовах, у яких наше економічне зростання має стратегічно важливе значення. Абсолютно повністю від цього залежить наша самостійність і незалежність. Я хотів би сьогодні усіх нас заохотити об'єднатися, створити нормальні умови для бізнесу, перестати бізнес "кошмарити" і щоби кожен з нас зробив свої зусилля для економічного зростання",

- наголосив Прем’єр-міністр. 

Водночас голова уряду відзначив, що тиск на бізнес зі сторони контролюючих органів впливає на внутрішній інвестиційний потенціал.

"Коли бачимо, що у реальному секторі створюються штучно перешкоди для того, щоб бізнес нормально працював, створюються штучні вимоги, за яких бізнес не може нормально існувати, а, як правило, це впливає на внутрішній інвестиційний потенціал, це є неприпустимо",

- підкреслив Гройсман.

Керівник Кабміну наголосив, що ті, хто не дотримується закону, повинні нести відповідальність, однак чесний бізнес повинен бути захищеним.

Учасники зустрічі розглянули, зокрема, питання створення єдиної служби фінрозслідувань на зміну податковій міліції та економічним відділам СБУ, МВС.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...