Все  |  04.03.19  |  понеділок
 

Гройсман назвав борги України великою помилкою

Нашій країні слід зберігати динаміку росту економіки в процесі повернення державного боргу.

Таку заяву зробив український прем'єр-міністр Володимир Гройсман в ході свого інтерв'ю для авторитетного німецького видання "Deutsche Welle".

Зокрема величезний державний борг, який наша країна накопичувала в період з 2005 по 2013 роки він взагалі назвав "помилкою минулого", а також підкреслив, що цей борг потрібно буде відшкодовувати.

Також Гройсман зазначив, що саме через це Україні так потрібна підтримка міжнародного співтовариства, аби зберегти позицію нашої країни та продовжити розпочаті уже реформи. Водночас він відмітив й те, що йому хотілось би бачити більше активності зі сторони партнерів.

"Нам потрібні дешеві і ефективні фінансові інструменти. За допомогою цих інструментів ми зможемо бути більш ефективними, рости швидше і стати більш стабільним і міцним партнером",

- зазначив Володимир Гройсман.

На завершення прем'єр-міністр України додав, що зараз у нашій країні відбуваються зміни в системі управління на різних рівнях, а також проводиться реформа сектора енергетики, інфраструктури, пенсійної системи, системи охорони здоров'я і освіти.

 
 

Коментарі (11) перегляди: 790

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах