Все  |  02.11.19  |  субота
 

Гончарук анонсував підписання угоди зі Світовим банком і ЄБРР на сотні мільйонів

Прем’єр-міністр Олексій Гончарук повідомив про плани укласти в листопаді в Брюсселі угоду зі Світовим банком і ЄБРР про інвестування в Україну 300 млн доларів.

«Меморандуми зі Світовим банком і ЄБРР – це вже дуже багато, вони не підписуються під порожніми словами. Уже в листопаді ми поїдемо в Брюссель підписувати першу угоду на 300 млн доларів»,

– поінформував Гончарук в ефірі політичного ток-шоу «Право на владу».

Він закликав українців повірити в перспективи швидкого економічного зростання країни, зазначивши, що «все починається з мрії». У цьому контексті Гончарук наголосив на необхідності подолати корупцію і повернути довіру інвесторів до України.

Нагадаємо, 16 жовтня українська делегація разом з представниками Національного банку України вилетіли до США на переговори з МВФ та іншими міжнародними фінансовими організаціями.

У найближчі тижні в Україну приїде місія Міжнародного валютного фонду. Вона обговорить умови нової трирічної програми співпраці.

Однак переговори України з МВФ щодо нової програми фінансування можуть затриматися через суперечку про націоналізацію «ПриватБанку».

Міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України Тимофій Милованов вважає позитивним перебіг переговорів з МВФ. А  глава Мінфіну Оксана Маркарова заявила, що Україна добре просувається у перемовинах.

Про це повідомляє ua.news

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах