Голівуд  |  06.08.18  |  понеділок
 

Аквамен вийшов на перший план

Джейсон Момоа та компанія, за словами кіноманів, здійснили справжню сенсацію...

Для поціновувачів героїв із DC Films чудова новина, адже офіційний трейлер нового фільму "Аквамен" від кінокомпанії, ще до виходу на широкі кіноекрани, викликав високу оцінку в глядачів. Про це свідчить цифра більш, ніж у 15 мільйонів переглядів на YouTube.

Режисером стрічки виступив постановник Джеймс Ван, відомий за такими картинами, як "Астрал", "Закляття", "Форсаж 7" тощо.

У новому супергеройському фільмі ми дізнаємося історію Артура Каррі (Аквамена), сина королеви Атлантиди Атланни, у виконанні Ніколь Кідман. Про його повернення у підводну царину та нелегку боротьбу із зведеним братом, котрий проголосив війну жителям суходолу.

На зйомках фільму, зокрема, епізодів під водою, знімальну команду чекало немало труднощів. Проте, після перегляду ролика можна із впевненістю говорити, що витрачені зусилля цього вартували, адже глядач не тільки може насолоджуватися видовищними сценами, а й оцінити професійну роботу гримерів. 

Зйомки фільму розпочалися в Австралії 2 травня 2017 року під робочою назвою "Ахава", а завершилися у вересні цього ж року.

Прем'єра фільму "Аквамен" в Україні 20-го грудня 2018-го року.

 
 

Коментарі (1) перегляди: 1144

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах