Все  |  12.07.18  |  четвер
 

Гендиректор "Укрпошти" подав у відставку

Він ще може передумати, якщо Кабінет Міністрів України прийме його умови.

Ігор Смілянський вирішив не продовжувати свій контракт з "Укрпоштою", який закінчився 2 липня, та подав заяву про відставку з датою до 31 серпня. Увесь цей час він буде продовжувати працювати. 

Про це заявив генеральний директор сьогодні, 12 липня, інформує ЦТС.

Смілянський зазначив, що готовий продовжити контракт, якщо в ньому будуть дотримуватися такі умови: можливість формування власної команди на ринкових зарплатах, політична незалежність, можливість реалізації шокових реформ, чітка стратегія.

"Мені хочеться вірити, що все буде добре і ми продовжимо реформи. Позитивним я вважаю те, що Кабмін вирішив схвалити мою кандидатуру на посаду гендиректора",

- додав він.

Нагадаємо, що лише минулого тижня уряд затвердив Смілянського на посаді гендиректора національної поштової компанії. До того він керував підприємством у статусі виконуючого обов'язки з 20 квітня 2016 року.

Смілянський більше 17 років пропрацював в сфері стратегічного, управлінського і фінансового консалтингу. До приходу в "Укрпошту" працював в Нью-Йорку в американському офісі міжнародної аудиторської компанії KPMG.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах