Гаряча новина  |  11.06.19  |  вівторок

Україна U-20 перемогла Італію та вийшла до фіналу ЧС з футболу

Суперник "синьо-жовтих" визначиться 15 червня.

Юнацька збірна України з футболу вперше вийшла до фіналу чемпіонату світу-2019, який цими днями відбувається у польській Гдині.

З рахунком 1:0 "синьо-жовті" обіграли команду Італії, передає "Футбол 24".

У першому таймі підопічні Олександра Петракова демонстрували мало не еталонну гру в захисті, застосовували колективний пресинг у центрі поля. Італійці натомість грали здебільшого на довгих передачах в спину захисникам, то ж жодного удару по воротах Луніна за перші 45 хвилин не було.

Після перерви українці дещо занервували і почали втрачати м'яч у доволі простих ситуаціях. Однак на 65-й хвилині матчу динамівець Сергій Булеца зумів ударом в дотик "розстріляти" італійця Пліццарі на воротах – 1:0!

Догравали українці у меншості. На 79-й хвилині Денис Попов, який мав жовту картку, отримав друге попередження та змушений був залишити поле.

На шляху до фіналу юнацька збірна України у груповому турнірі Мундіалю випередила США, Нігерію та Катар, а у плей-офф пройшла Панаму і Колумбію.

У найважливішому для себе поєдинку українці зіграють з переможцем пари Еквадор – Південна Корея. Поєдинок відбудеться 15 червня о 21:30.