Гаряча новина  |  14.02.20  |  п'ятниця
 

[REUTERS]Коронавірус завдає удару медичним працівникам Китаю

Новий коронавірус викликав зростання захворювання серед китайських медичних працівників.

«Обов’язки медичних працівників на такому фронті дійсно надзвичайно важкі; обставини їхнього праці та відпочинку обмежені, психологічний тиск великий, а ризик зараження високий »,

- заявив Зенг на прес-конференції.

Національна комісія з охорони здоров’я Китаю заявила, що зафіксувала понад 120 нових випадків смерті та 1090 нових випадків коронавірусу в четвер, загальна кількість заражених - 63 851.

Близько 55 748 людей лікуються, тоді як 1380 людей померли від вірусу, який виник у грудні в місті Ухань, столиці центральної провінції Хубей.

Останні підрахунки враховують деякі випадки смерті, які були подвійно зараховані в Хубеї, повідомила комісія.

Віце-міністр комісії з охорони здоров’я Китаю Зенг Ісін заявив, що 1716 медичних працівників заразилися, а шестеро померли станом на вівторок, при цьому кількість інфікованих працівників зростає.

Китайські чиновники та лікарні неодноразово говорили про нестачу захисних засобів, включаючи маски для обличчя.

Нові показники загальної кількості інфекцій не дали ознак, що спалах наближається до свого піку, - сказав Адам Камрадт-Скотт, експерт з інфекційних захворювань Центру міжнародних досліджень безпеки Університету Сіднея.

"У той час як влада Китаю робить все можливе, щоб запобігти поширенню коронавірусу, досить драматичні заходи, які вони вживали на сьогоднішній день, здаються, занадто малими, занадто пізніми",

- сказав він.

Китайські вчені випробовують два противірусні препарати, а попередні результати мають бути викладені протягом тижнів, тоді як голова лікарні Ухань заявив, що введення плазми від одужуваних пацієнтів показало деякі обнадійливі попередні результати.

Незважаючи на те, що переважна більшість інфекцій та смертельних випадків були в Китаї, зокрема в Хубеї, було близько 450 випадків у 24 країнах та територіях за межами материкового Китаю, і три випадки смерті.

Японія підтвердила свою першу смерть від коронавірусу в четвер - жінка 80 років, яка проживала в Канагаві, поблизу Токіо. Одна людина загинула в Гонконзі, а одна - на Філіппінах.

Найбільша група інфекцій за межами Китаю була на лайнері, який знаходився на карантині в японському порту, 218 людей на борту якого підтверджені як заражені та доставлені в лікарню.

У п’ятницю деяким пасажирам корабля було дозволено висадитись - з пріоритетом для літніх пасажирів, обмежених кабінами без вікон, - і продовжити свій карантин на березі.

Була хороша новина для пасажирів на іншому круїзному судні, якому нарешті дозволили причалитися в Камбоджі після відхилення п'ятьма країнами через побоювання вірусу, хоча жодного випадку на борту не зафіксовано.

МС Вестердам, що перевозив 1455 пасажирів та 802 екіпажу, затримався в порту Сіануквіль пізно в четвер. Раніше він був закріплений на березі моря, щоб дозволити медикам Камбоджі сісти та взяти зразки у пасажирів з будь-якими ознаками хвороби.

Прем'єр-міністр Хун Сен привітав пасажирів рукостисканням та букетами, коли вони зійшли з корабля і сіли в автобус.

"Ми з моєю дружиною подарували йому шоколадні цукерки, як вдячність",

- заявив турист з Нью-Джерсі Лу Поадель, розповівши Reuters після зустрічі з лідером Камбоджі.

У Сінгапурі намагаються знайти «пацієнтський нуль» - людину, яка перенесла хворобу на зустрічі компанії минулого місяця, розпочавши ланцюг інфекцій.

Китай зростає найменшими темпами з моменту глобальної фінансової кризи в цьому кварталі, згідно з опитуванням економістів Reuters, який заявив, що спад буде короткочасним, якщо спалахи будуть стримані.

Міжнародна організація цивільної авіації ООН прогнозує, що світовий дохід авіакомпанії в першому кварталі може впасти на 4 мільярди з 5 мільярдів доларів через спалах вірусу.

Про це повідомляє reuters

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах