Гаряча новина  |  16.08.13  |  п'ятниця
 

Львів відзначить День Незалежності без знаменитостей

Мерія міста Лева запланував витратити на святкування Дня Незалежності 30 тисяч гривень і відзначати без знаменитостей.

У мерії мають свою позицію стосовно відомих артистів, яким мають платити не з міського бюджету, а  спонсори.

Незважаючи на досить скромні вкладення, святкування буде масштабним. У День незалежності у Львові відбуватимуться концерти у всіх мікрорайонах міста. Зокрема, у центрі, на площі Ринок, на Сихові, у Парку культури та відпочинку імені Б. Хмельницького, на Левандівці.

Для львівських туристів на площі Ринок. 24 серпня зранку буде проведено "Ранок незалежності". На південному площі боці наживо виступатимуть "Віртуози Львова". З інших трьох боків гратимуть квартети, а поміж них будуть розташовані столики для частування кавою гостей міста.

На північному боці на великій сцені виступатиме закордонний гурт, який приїхав на фестиваль «Етновир», який цього року не відбудеться, тому він покаже себе на святі Незалежності.

У парку культури о 17-й годині відбудеться концерт  за участю Ігоря Богдана. На Левандівці свято розпочнеться  велопробігом 23 серпня о 18:00 від ресторану "Тарон" до  Народного дому у Білогорщі. А у День незалежності 24 серпня  в районі вулиці Повітряної у концерті візьмуть участь 130 аматорських гуртів із Львова, Бреста та Кракова.

Як завжди на святі відбуватимуться театралізовані вистави, галасливі ярмарки та повчальні майстер-класи.

Цікавим є те, що два дні, 23 та 24 серпня, над містом літатиме  гелікоптер з державним прапором України.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах