Фотографія  |  14.02.18  |  середа
 

Біля львівської Ратуші відкрили фотовиставку "Кохання і війна"

Усі світлини об'єднано у фотокнигу, кошти від реалізації якої спрямують на допомогу родинам загиблих, на ліки для поранених, а також на потреби військових на передовій.

Відсьогодні на площі біля львівської Ратуші експонується фотовиставка "Кохання і війна" в рамках волонтерського проекту "Якби не війна", повідомляє прес-служба ЛМР.

"12 пар… Кохання і війна… Саме це єднає серця. Історії цих пар – це два горизонти: тих, чиї почуття збереглися, незважаючи на війну, й тих, котрі знайшли одне одного… завдяки війні,

- зазначають організатори.

Фотовиставка складається з восьми тематичних блоків, в кожному з яких 20-25. Окрім цього, усі світлини об’єднано у фотокнигу, кошти від реалізації якої волонтери спрямовують на допомогу родинам загиблих, на ліки для поранених у шпиталі, а також на потреби військових на передовій.

Волонтерський проект "Якби не війна" є результатом командної роботи дівчат-волонтерів київського військового шпиталю: Юлії Волкової, Олени Соколовської, Олени Бєлячкової, Тетяни Грубенюк, Євгенії Барилко, Вікторії Павленко.

Раніше біля львівської Ратуші експонувалася виставка "Жінки на війні" та "Матері".

У мерії зазначають, що наступною із серії буде тема "Війна – це тимчасово. Професії".

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах