Форум видавців  |  20.09.19  |  п'ятниця
 

Видання, що перемогло на Book Forum

Унікальне видання, представлене на Форумі видавців музеєм Корсаків, перемогло у номінації «Наукова література»

Альбом-монографія «Герметичне коло Карла Звіринського», який привезли на Форум видавців у Львові його автор – Богдан Мисюга та фундатори Музею сучасного українського мистецтва Корсаків – Віктор і Леся Корсаки, став переможцем у номінації «Наукова література».

Про це повідомили на сторінці МСУМКу у фейсбуці.

«Пишаємося, що наше перше наукове видання "Герметичне коло Карла Звіринського" – переможець у номінації Наукова література на BookForum Best Book Award»,

– йдеться у дописі.

Альбом-монографія ілюструє один з етапів фундаментального дослідження науково-дослідного сектору Львівської національної академії мистецтв про некласичну візуальну культуру України ХХ-ХХІ ст.

У книзі вперше системно висвітлена діяльність одного з осередків альтернативного мистецького Львова 1960-х – «Герметичного кола Карла Звіринського», творчість його учасників на фоні художніх процесів України та світу. Вперше зібрані в єдиному науковому контексті ранні твори Карла Звіринського та його учнів: Романа Петрука, Олега Мінька, Богдана Сойки, Зеновія Флінти, Андрія Бокотея, Олександри Цегельської, Івана Марчука, Петра Грицика, Петра Марковича. Цитати з інтерв’ю, таблиці та конспекти лекційних занять відкривають правду про діяльність його «підпільної академії» та сутність творчого методу самого Вчителя.

Про це повідомляє volyn.tabloyid

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах