Фінанси  |  30.09.13  |  понеділок
 

Зона вільної торгівлі найбільше піде на руку легкій промисловості

Прогнози фахівців одностайні – експорт із нашої держави текстилю, швейної, хутрової та взуттєвої продукції імовірно зросте удвічі.

Про це старший аналітик Міжнародного центру перспективних досліджень Олександр Жолудь повідомив у інтерв'ю "Німецькій хвилі".

За його словами, ця галузь випускає незначну частку національного продукту, тож її успіх не особливо позначиться на економіці нашої держави.

Тим часом керівник Інституту економічних досліджень та політичних консультацій Ігор Бураковський зазначив, що наші виробники текстилю вже зараз інтегрувалися в ринки Європи і з них можуть брати приклад інші експортери України. За словами експерта, після того, як буде відмінено торговельні обмеження, їхні доходи лише зростатимуть.

Бураковський вважає, що зиск від створення зони вільної торгівлі з Європейським Союзом одержать виробники харчових продуктів, металу, а також продукції машинобудування. Адже згадані галузі, скоріш за все, здобудуть інвестиції з Європи, яких їм сьогодні так не вистачає.

"Багато українських галузей, насамперед, машинобудування, потребують інвестицій та нових технологій. Крім того, дуже важко очікувати, що великий бізнес України знайде кредити на модернізацію деінде, окрім як на фінансових ринках Євросоюзу",

- підсумував експерт.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...