Фінанси  |  21.03.19  |  четвер
 

Зменшення кількості фальшивих купюр констатували в НБУ

Така проблема, як підробка грошових знаків завжди була актуальною для нашої країни.

Однак у НБУ відзначили, що останнім часом кількість фальшивих банкнот в країні істотно скоротилася. Визначити це вдалося за допомогою спеціального проведеного Нацбанком дослідження.

У підсумку зазначається, що вітчизняні фальшивомонетники дещо "залягли на дно". Що правда мова йде виключно про гривневі банкноти. Сьогодні правоохоронці все рідше фіксують факти підробки казначейських білетів НБУ.

Минулого року кількість підроблених банкнот в країні скоротилося на 30% у порівнянні із попереднім, 2017-им роком. Щоправда причиною цього могло стати й те, що шахраї просто зосередили свої ставки на більш крупні гроші, такі, як американська та єдина європейська валюта.

Пояснюється це просто - більш високою кінцевою вартістю таких банкнот в гривневому еквіваленті. Гривню, звісно ж, теж продовжують підробляти, але у пріоритеті все ж залишається іноземна валюта. У зв'язку із цим при покупці доларів або євро рекомендують  бути пильними та дотримуватися певних правил. Перш за все операції із обміну найкраще проводити в банку. Якщо ж все ж покупка валюти має відбутися в обміннику, то варто обов'язково перевірити наявність у нього ліцензії НБУ. Окрім цього експерти настійно рекомендують брати чек при здійсненні валютних операцій.

 
 

Коментарі (3) перегляди: 707

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах