Фінанси  |  21.06.19  |  п'ятниця
 

Головного бухгалтера Київського метрополітену підозрюють у збитках на 26 мільйонів

Внаслідок службової недбалості бухгалтера не були вирахувані штрафні санкції за порушення умов поставки та введення в експлуатацію потягів.

Столична прокуратура оголосила підозру головному бухгалтеру Київського метрополітену. Про це повідомляє прес-служба прокуратури.

"Київською місцевою прокуратурою 7 спільно зі слідчими та оперативними працівниками управління поліції в метрополітені Головного управління Нацполіції у м. Києві викрито у службовій недбалості головного бухгалтера КП "Київський метрополітен",

- йдеться у повідомленні.

Як установлено слідством, у 2014 році під час остаточних розрахунків за поставлені комунальному підприємству потяги, внаслідок службової недбалості головного бухгалтера не були вирахувані штрафні санкції за порушення умов поставки та введення в експлуатацію потягів, що спричинило збитки підприємству на суму понад 26 млн грн.

Дії посадової особи кваліфікували за ч. 2. ст. 364 Кримінального кодексу України (зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки).

Надалі в межах слідства буде надана правова оцінка діям інших керівників КП "Київський метрополітен", зазначають у прокуратурі.

Про це повідомляє Укрінформ

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах