Фінанси  |  19.02.20  |  середа
 

Зеленський наклав вето на закон, яким передбачається здорожчання тютюнових виробів

Наразі тексту пропозицій до закону від глави держави поки немає.

Президент України Володимир Зеленський ветував закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження єдиного рахунку для сплати податків і зборів, єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування".

Про це стало відомо з офіційного сайту парламенту.

Зокрема, виходячи з опублікованих даних, 4 жовтня минулого року Верховна Рада прийняла законопроєкт № 1049 про введення єдиного рахунку для сплати податків і зборів.

І в той же день до нього внесли поправку щодо встановлення торгової націнки на сигарети для оптової та роздрібної торгівлі на рівні 7% і 13% від максимальної роздрібної ціни.

А вже 4 лютого цього року законопроєкт підписав голова Верховної Ради Дмитро Разумков, а наступного дня його направили на підписання президенту України.

Як повідомлялося раніше, Прилуцька мерія попросила Зеленського ветувати "тютюновий" закон, оскільки вступ у дію цього закону загрожує суттєвим скороченням виробництва на тютюновій фабриці, звільненням працівників, погіршенням соціально-економічного становища міста Прилуки та Чернігівської області в цілому.

Про це повідомляє ZIK

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах