Фінанси  |  08.05.19  |  середа
 

З травня військові Донбасу матимуть вищу зарплату

Про це зазначив глава Міноборони Степан Полтарак.

З 1 травня підвищиться зарплата на 5 тисяч гривень українським військовим, котрі перебувають на лінії зіткнення. Також збільшиться виплата на тисячу гривень військовослужбовцям в інших районах ООС. Про це зазначив глава Міноборони Степан Полтарак.

«Таким чином, мінімальне грошове забезпечення військовослужбовця-контрактника, який залучений до участі в операції Об'єднаних сил, становитиме на першій лінії -27,3 тис. грн, в інших районах проведення операції - 16,8 тис. грн, командира взводу - на першій лінії від 31,1 тис. грн, в інших районах від 20,6 тис. грн, командира батальйону від 35,5 тис. грн, на першій лінії і від 25 тис. грн - в інших районах», – зазначив Степан Полтарак.

Командир бригади, котрий виконує завдання на лінії бойового зіткнення, буде отримувати мінімальну грошову винагороду сумою 42 тисячі гривень, а в інших районах проведення операції – 31,5 тисяч гривень.

Таке підвищення відбулося у плановому порядку за кошти держбюджету, виділених у 2019 році.

Напередодні повідомлялося, що Петро Порошенко доручив 6 травня підвищити зарплати військовим Донбасу. Таке рішення було прийнято під час його візиту в зону проведення ООС.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах