Фінанси  |  02.05.19  |  четвер
 

З травня діють нові правила щодо субсидій

Субсидію заберуть, якщо борги за комунальні послуги сягнули 340 гривень.

З 1-го травня змінилися правила нарахування субсидій на користь споживачів. Відтепер при розрахунку братимуть тільки обсяги спожитого газу за місяць без додаткових нарахувань постачальника. Про це "Сніданку з 1+1" розповів директор департаменту Мінсоцполітики Віталій Музиченков.

"Зараз відбувається нарахування облгазами певних сум, які не є зовсім законними. Це приведення до стандартних умов, коли якісь відсотки чи коефіцієнти застосовуються. Коли нарахування відбуваються по певних нормах, які не відповідають встановленим Урядом показникам",

- пояснив він.

За його словами, субсидії можуть позбавити, якщо в людини є заборгованість за комунальні послуги, що становить 340 грн і більше. Однак, дуже просто відновити пільгу - варто лише сплатити свій борг.

Крім того, усім тим субсидіантам, у яких відомості не змінилися - субсидії перерахують автоматично. Однак ті, хто орендує житло, або ж не проживає за місцем реєстрації, чи переселенці, повинні повторно подавати заяви та декларації про доходи. Також це стосується родин, у яких змінився склад сім’ї, або є працездатні особи з меншими доходами, ніж мінімальна заробітна плата. 

Для оформлення пільг беруть доходи за 3-4-й квартал 2018 року.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах