Фінанси  |  03.05.22  |  вівторок
 

З першого травня змінено умови виплат для переселенців

Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

Допомога надаватиметься, зокрема, переселенцям, які прибули з територій, де тривають активні бойові дії, або тимчасово окупованих чи оточених Росією населених пунктів.

"Також допомогу отримуватимуть внутрішньо переміщені особи, чиє житло зруйноване або непридатне для проживання внаслідок бойових дій і які подали заявку на відшкодування відповідних втрат",

– розповів Микола Поворозник.

Перелік окупованих чи оточених територіальних громад, або на території яких відбуваються бойові дії, затверджує Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

Водночас виплата державної допомоги за березень та квітень буде здійснена усім переселенцям, відомості про яких включено до Єдиної інформаційної бази даних про внутрішньо переміщених осіб.

Щоб отримати статус внутрішньо переміщеної особи, необхідно звертатися до районних управлінь соціального захисту населення.

У КМДА зазначили, що станом на 3 травня у столиці зареєструвалися 37 тисяч переселенців.

Що відомо

ООН прогнозує, що з України через війну виїдуть 8,3 мільйона людей. Станом на 1 травня з України виїхали понад 5,56 мільйона людей.
Мінцифра запустила гарячу лінію для консультацій щодо виплат ВПО та допомоги безробітним.
Міністерка соціальної політики Марина Лазебна повідомила, що члени родин, зниклих безвісти, можуть отримати пенсію по втраті годувальника і пояснила як її оформити.

Про це повідомляє suspilne

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

 
 

Останні коментарі

1
e