Фінанси  |  29.05.20  |  п'ятниця
 

Єврокомісія виділила Україні 500 мільйонів євро фіндопомоги

Загалом в рамках четвертої програми макрофінансової допомоги, запущеної у 2014 році, ЄС виділив Україні 3,8 мільярда євро.

Європейська комісія підтримала виділення Україні другого траншу четвертої програми макрофінансової допомоги в розмірі 500 мільйонів євро.

Про це повідомила пресслужба Єврокомісії на своєму офіційному сайті. Виконавчий віцепрезидент Європейської комісії Валдіс Домбровскіс підтвердив, що Україна виконала всі необхідні вимоги для отримання траншу, й пообіцяв подальшу фінансову допомогу.

"У рамках четвертої програми макрофінансової допомоги ЄС Україна виконала всі необхідні вимоги, й ми готові надати їй 500 мільйонів євро. Також в рамках підтримки економіки сусідніх держав у їх боротьбі з економічними наслідками коронавірусу, ЄС надасть Україні 1,2 мільярда євро макрофінансової допомоги",

- цитує пресслужба слова Домбровскіса.

Загалом в рамках четвертої програми макрофінансової допомоги, запущеної у 2014 році, ЄС виділив Україні 3,8 мільярда євро. Як повідомляв УНІАН, 15 травня прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що сподівається в найближчі два тижні отримати другий транш четвертої програми макрофінансової допомоги в розмірі 500 мільйонів євро від Європейського Союзу.

 

Про це повідомляє unian

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах