Фінанси  |  19.07.18  |  четвер
 

ЄС ввів квоти для певних видів металопродукції з України

Європейський Союз ввів тарифні квоти відносно 11-ти видів української металопродукції.

Про це повідомило Міністерство економічного розвитку і торгівлі в четвер, 19-го липня.

У повідомленні говориться, що сьогодні вступило в силу рішення Єврокомісії про захисні заходи в рамках розслідування по металопродукції. Загальний предмет розслідування включає 28 видів металургійної продукції, щодо 23 видів з яких вводяться тимчасові заходи у вигляді тарифної квоти терміном на 200 днів. Тарифні квоти застосовуються на основі принципу first come, first served, а після того, як квота буде вичерпана, до наступних поставках будуть застосовувати мито в розмірі 25%.

Відповідно до опублікованого рішенням Європейської комісії, 11 видів української металопродукції потрапили під дію захисних заходів, а саме: гарячекатані листи і смуги, холоднокатані листи, нержавіюча арматура і легкі секції, труби для газопроводів і інше. Крім того, стосовно ще 17-ти видів продукції триває розслідування. У міністерстві переконані, що Євросоюз "не має достатніх підстав для введення тарифних квот на металопродукцію з України відповідно до вимог СОТ, а також з огляду на поточний стан розвитку металургійної галузі ЄС".

"Мінекономрозвитку разом з українськими виробниками продовжує відстоювати інтереси України в рамках процедури розслідування. Так, у вересні заплановано проведення слухань, в яких візьмуть участь представники Мінекономрозвитку і ряд українських виробників, які будуть представляти позицію української сторони перед Європейською комісією",

- сказано в повідомленні.

 
 

Коментарі (4) перегляди: 739

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах