Фінанси  |  16.03.18  |  п'ятниця
 

ЄБРР надасть Львову 17 млн євро на купівлю 50 нових тролейбусів

Європейський банк також профінансує ремонт депо та тролейбусних мереж у місті. Кошти на розвиток міської тролейбусної мережі ЛКП "Львівелектротранс" отримає під місцеві гарантії.

Угоду про наміри кредитного фінансування проекту модернізації громадського тролейбусного транспорту 16 березня підписали мер Львова Андрій Садовий, керівник ЛКП "Львівелектротранс" Олег Береза і старший банкір Європейського банку реконструкції та розвитку Денис Гайовий.

Як очікується, ЄБРР виділить Львову 15 млн євро кредиту і 2 млн євро гранту (разом - 17 млн євро).

Близько 9 млн євро з цих коштів планують витратити на придбання 50 нових тролейбусів, тендер на закупівлю яких має завершитися влітку. Тож уже восени цього року перші нові засоби електротранспорту можуть виїхати на вулиці міста.

За решту отриманих коштів планують відновити трамвайне депо на вул. Промисловій і тролейбусне депо на вул. Тролейбусній.

"Якщо ви спитаєте зараз мешканців, яка тема є одною з найскладніших, то це питання транспорту. Нам потрібні нові автобуси, трамваї, тролейбуси. Ми дякуємо ЄБРР за бажання допомогти місту, щоб ми купили 50 нових тролейбусів, щоб ми мали кошти на модернізацію мереж. Львів має амбіцію бути екологічним містом, щоб електротранспорт мав максимальний розвиток, тому приємно, що у нашому місті ми виробляємо і трамваї, і тролейбуси, і електробуси. Ми будемо максимально скеровувати кошти, щоб львів’яни мали якісний транспорт і комфорт. Ми зробимо все, аби 50 нових тролейбусів вже цьогоріч виїхали на вулиці нашого міста, так само як і 100 автобусів, які ми маємо намір закупити",

– заявив міський голова Львова.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах