Фінанси  |  13.09.19  |  п'ятниця
 

Виконком погодив зміни до бюджету Львова на цей рік

Як повідомили Гал-інфо у прес-службі ЛМР, сьогодні на засіданні виконавчого комітету погодили рішення "Про зміни до міського бюджету м. Львова на 2019 рік".

ʺДодатково до змін, які враховані у проекті рішення, пропонується виділити департаменту економічного розвитку 20 тис. грн за рахунок інших видатків. А також схвалити зміни — це передача між загальним та спеціальним фондом управлінню освіти, управлінню культури та управлінню туризму, а також Залізничній районній адміністрації. Це перенесення видатків зі загального фонду до бюджету розвитку, або навпаки. Це додаткові пропозиції до проекту рішенняʺ,

— зазначили під час розгляду рішення у департаменті фінансової політики.

Також рішенням передбачено збільшення обсягу міського бюджету м. Львова за рахунок субвенцій з інших місцевих бюджетів за пролікованих хворих з інших регіонів на суму 973,6 тис. грн.

За пропозиціями головних розпорядників коштів пропонується здійснити перерозподіл видатків міського бюджету м. Львова на 2019 рік, у толу числі: управлінню безпеки — збільшити видатки на заробітну плату та нарахування на зарплату на суму 189,3 тис. грн, у тому числі на зарплату 155,2 тис. грн, у зв'язку із заміщенням вакантних посад (2 посади); управлінню капітального будівництва збільшити видатки на 9,5 тис. грн на виконання рішень судів.

Також пропонуються зміни за рахунок зменшення видатків на впорядкування умов оплати праці працівників виконавчих органів ЛМР: Пропонується схвалити збільшення видатків Франківській районній адміністрації на суму 45,6 тис. грн для оплати за придбання камер відеонагляду у будівлі адміністрації за рахунок зменшення видатків на експлуатацію та технічне обслуговування житлового фонду.

Нагадаємо, на вул. Під Голоском створять Центр розвитку дитини.

Про це повідомляє galinfo.com.ua

 
 

Коментарі (0) перегляди: 2961

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

 
 

Останні коментарі

1
e