Фінанси  |  22.06.21  |  вівторок
 

Вибух у Білогородці: Київська ОДА вирішує питання допомоги постраждалим

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба Київської ОДА.

Очільник Київської облдержадміністрації Василь Володін тримає на особистому контролі питання допомоги жителям Білогородки Бучанського району, які постраждали внаслідок пожежі у п’ятиповерхівці.

«Мешканці будинку, на жаль, не зможуть цієї ночі (ніч проти 22 червня - ред.) ночувати в себе вдома. Зараз вирішуємо питання їх розселення. Частина має змогу залишитись у родичів чи знайомих. Для решти ми прямо зараз облаштовуємо в місцевому будинку культури центр допомоги та місце для ночівлі",

- розповів Володін.

Також, за його словами, ведуться перемовини із забудовниками та керівниками готелів для тимчасового відселення постраждалих.

"Людей забезпечимо всім необхідним. Вночі будинок буде охоронятись",

- прокоментував Володін.

Очільник ОДА повідомив, що пожежу в будинку вдалось локалізувати. Проте рятувальники продовжують свою роботу. Є постраждалі.

"Згідно з оперативними даними, одна людина загинула. В лікарню в стані середньої важкості доставили 13-річну дитину та двох дорослих чоловіків",

- розповів він.

У п’ятиповерховому житловому будинку в Білогородці 21 червня, о 13:20, у квартирі на третьому поверсі стався вибух з послідуючим горінням.

Пожежа розповсюдилась на четвертий і п’ятий поверхи, а також покрівлю. Руйнувань несучих конструкцій немає.

На місці події працювали 62 рятувальників. Вони вивели на свіже повітря 40 мешканців будинку. Внаслідок пожежі двоє осіб потрапили до лікарні. Ще шестеро після огляду лікарями від госпіталізації відмовились.

Окрім цього, на місці пожежі виявили загиблу особу.

Як повідомляв Укрінформ, у селі Білогородка створено оперативний штаб для вирішення питання тимчасового розміщення мешканців будинку, де стався потужний вибух.

Про це повідомляє ukrinform

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах