Фінанси  |  05.12.18  |  середа
 

Відомі претенденти на будівництво сміттєвого заводу у Львові

Європейський банк реконструкції та розвитку оголосив перелік компаній, яких відібрали для другого етапу тендеру.

Претендентами на будівництво заводу з переробки відходів у Львові стали провідні європейські компанії, які збудували аналогічні сміттєпереробні комплекси у Європі, передає прес-служба ЛМР.

За інформацією ЄБРР, змагаються за право збудувати львівський завод: CONTROL PROCESS S.A. (Польща), EGGERSMANN ANLAGENBAU GMBH (Німеччина), HELECTOR S.A. (Греція), консорціум MUT (Австрія) та Dogusan (Туреччина) та консорціум WTT (Нідерланди) та Axis (Литва).

Як розповів директор ЛКП "Зелене місто" Вадим Ноздря, учасники мають подати свої технічні рішення в комісію, яку створять на базі комунального підприємства. Саме вона повинна перевірити відповідність цієї документації відповідно до технічних завдань. Згодом пройде конкурс, який стосуватиметься безпосередньо ціни будівництва заводу.

Відомо, що 1 червня був підписаний договір щодо виділення 35 млн євро від ЄБРР та Фонду Східноєвропейського партнерства з енергоефективності та довкілля (E5P) для будівництва сміттєпереробного заводу та рекультивацію Грибовицького сміттєзвалища.

Раніше повідомлялося, що завод повинен запрацювати вже за два роки. Він буде працювати за технологією механіко-біологічної переробки.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах