Фінанси  |  18.04.19  |  четвер
 

В Україні зросла вартість страв традиційної кухні

Із початку 2019 року в країні різко подорожчали овочі, що ріс цін на основні страви традиційної кухні.

Дані відповідного змісту опублікували на сайті Економічного дискусійного клубу.

Також там відзначається, що за підсумками березня поточного року каструля борщу без м'яса обходилася українцям у 31 гривню, а ось каструля борщу з м'ясом уже в 107 гривень.

Окрім цього виросли в ціні й інші блюда української кухні. Наприклад, на приготування 40 вареників з капустою господині витрачають майже 42 гривні, на приготування дерунів зі сметаною - 27 гривень. Подорожчали й вареники з сиром. Щоб приготувати близько 40 штук, доведеться витратити 78 гривень.

Уже в квітні місяці вартість всіх цих страв продовжила рости. Борщ з м'ясом подорожчав на 1%, пісний суп - на 5,3%, вареники з капустою на 12,8%, з сиром - на 0,2%. Єдиною стравою, вартість якої знизилась на 1,4% стали деруни. Експерти також відзначають, що вищевказані страви також найбільше подорожчали і в річному вимірі.

Як повідомляється, за один рік вартість пісного борщу і вареників з капустою збільшилася приблизно в півтора рази. Втім, це ще не рекордний показник. Починаючи з 2014 року, вартість основних продуктів харчування в Україні збільшилася втричі. 

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах