Фінанси  |  23.04.18  |  понеділок
 

В Україні знову подорожчають сигарети

На вітчизняному ринку відбувається поетапне підвищення вартості тютюнових виробів. Зростання призупиниться лише тоді, коли ціни на сигарети в Україні зрівняються з європейськими.

Про плани провести чергове підвищення цін повідомляє офіційний сайт Міністерства фінансів України. Проект закону про введення нового акцизного збору вже зареєстрований в парламенті.

"Законопроект передбачає застосування коефіцієнту 1,4 до мінімального акцизного податкового зобов'язання з тютюнових виробів у разі встановлення цін нижчих за 1,65 від такого зобов'язання",

- йдеться у повідомлені Мінфіну.

Представники відомства стверджують, що такий крок пов'язаний зі спробою узгодити акцизні ставки на тютюнові вироби в Україні з подібними зборами в Євросоюзі. Це одна з вимог Угоди про асоціацію з Європейським союзом.

Як раніше повідомляли "Ваші новини", в Україні готують посилення податкового тиску на ФОП. З ініціативи депутатів Блоку Петра Порошенка, в український парламент внесений законопроект, який скасовує спрощену систему оподаткування для малого бізнесу.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...