Фінанси  |  18.07.18  |  середа
 

В Україні значно зросла кількість бідних

За 5-ть останніх років в Україні рівень бідності зріс на 10%, заявила директор Світового банку з питань України Сату Кахконен.

Вона зазначила, що станом на сьогоднішній день за межею бідності в Україні чверть населення. Відповідно до інформації Державної служби статистики, в цілому цей показник становить 1,68 млн осіб.

"Економічна криза, що почалася в Україні в 2014 році, стала причиною того, що рівень бідності зараз вищий, ніж 5-ть років тому. Якщо в 2014-му році за межею бідності жило 15% населення України, то сьогодні - 25%",

- сказала чиновниця.

Також вона додала, що Всесвітній банк з 2014-го року інвестував в Україну більше, ніж в будь-яку іншу країну. І це при тому, що економічний потенціал країни перевищує показники Польщі, Румунії, Грузії, Індонезії.

"Вкладено 5,5 млрд.  доларів. З коштів половина пішла на різні інвестиційні проекти, ще два мільярди доларів - на підтримку регіональних бюджетів для проведення реформ, і 500 млн доларів - на поставку газу. На жаль, не всі ці гроші повністю використані, і ми чекаємо рішень від уряду України",

- пояснила Кахконен.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах