Фінанси  |  19.09.18  |  середа
 

В Україні жорсткіше перевірятимуть туроператорів

Якщо будуть виявлені порушення, Мінекономрозвитку може невідкладно вжити заходів.

19 вересня Уряд підтримав ініційовані Мінекономрозвитку рішення, спрямовані на вдосконалення системи державного контролю над здійсненням туроператорської діяльності в Україні.

Про це повідомляє прес-служба уряду.

Так, Уряд включив Мінекономрозвитку до переліку контролюючих органів, на яких не поширюється дія мораторію на перевірки бізнесу, в частині надання Міністерству права проведення планових перевірок дотримання туристичним бізнесом ліцензійних умов здійснення туроператорської діяльності до кінця 2018 року.

По-друге, Уряд ввів нові критерії оцінки ступеня ризиків від здійснення туроператорами діяльності, що підлягає ліцензуванню. Від цієї оцінки залежатиме встановлення періодичності здійснення Мінекономрозвитку перевірок самих туроператорів з урахуванням виду туроператорської діяльності, обсягу наданих туристичних послуг туроператором, наявності протягом останніх 3 років порушень ліцензійних умов туроператором та наявності судового рішення про задоволення цивільного позову споживача туристичних послуг.

Зазначені зміни дозволять Мінекономрозвитку невідкладно вживати заходів у разі виявлення порушень туроператорами ліцензійних умов провадження туроператорської діяльності та позбавляти недобросовісних туроператорів ліцензії на її провадження.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах