Фінанси  |  26.09.18  |  середа
 

В Україні збираються побудувати унікальну електростанцію

Проект будівництва на території України офшорної комбінованої вітро-сонячної електростанції був представлений британською компанією "Touchstone Capital Group".

Таку інформацію сьогодні розмістили на офіційному сайті Міністерства енергетики та вугільної промисловості України.

"На зустрічі представниками компанії було презентовано унікальний не тільки для України, але і для найближчих сусідніх країн проект офшорної комбінованої ВЕС-СЕС гігаватного класу потужності. Його додатковою перевагою є наявність власних балансуючих потужностей, що дозволить забезпечити більш рівномірний графік виробництва електроенергії",

- сказано в повідомленні.

У ньому також зазначається, що відповідно до проекту передбачається значне використання комплектуючих українського виробництва.

Фахівці вищевказаного відомства вже провели зустріч зі співробітниками британської компанії. Під час неї, українська сторона нагадала, що 70-80% проектів, щодо "зеленої генерації", як правило втілюються в життя на півдні країни. Справа в тому, що такі області, як Запорізька, Миколаївська, Херсонська і Одеська, на думку фахівців, є енергопрофіцитними, в зв'язку з чим відчувають суттєву нестачу маневрових потужностей.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах