Фінанси  |  17.07.18  |  вівторок
 

В Україні закінчується хлор

Оскільки єдине в країні підприємство, що виробляє хлор закрилося на 2 місяці для проведення технічних робіт, запаси хлору в Україні поступово вичерпуються.

Про це пише ICTV. 

Підприємство Ігоря Коломойського "ДніпроАЗОТ" зупинило свою роботу ще в кінці минулого місяця нібито через підвищення цін на газ, що запустило зворотний відлік для районних водоканалів. Тепер міським владам необхідно шукати імпортний хлор з інших країн, що обійдеться дорожче, ніж вітчизняний.

Повідомляється, що запасів хлору не водопостачальних підприємствах по всій Україні вистачить на кілька тижнів. У деяких містах ситуація майже критична, наприклад, в Дніпрі запасів хлору вистачить на 10 днів, потім очищення, мабуть, буде припинено.

Ну а поки чиновники обіцяють, що якість імпортного хлору не буде гіршою за український і заявляють, що підвищення цін на воду поки не передбачується, деякі міста освоюють альтернативні методи очистки води. Наприклад Луцьк і Житомир давно вкладають гроші в очистку води сіллю. Ну а Київ і Харків мають довгострокові запаси хлору.

Набагато гірша ситуація в Черкасах, там у бюджеті немає коштів на покупку хлору за кордоном, тому комунальники в разі чого обіцяють підвозити воду погодинно.

 
 

Коментарі (3) перегляди: 838

 

Популярні новини на інших новинних ресурсах