Фінанси  |  02.01.17  |  понеділок
 

В Україні встановлені нові розміри допомоги по безробіттю

Згідно з документами, зареєстрованими 30-го листопада минулого року, з 1 січня 2017 року встановлено нові розміри допомоги по безробіттю в Україні.

Мінімальні розміри допомоги були затверджені постановою Фонду загальнообов'язкового соціального страхування на випадок статусу "безробітний". Згідно з новою постановою, мінімальний розмір допомоги тепер буде досягати 544 гривень для застрахованих громадян, стаж яких не досягає шести місяців, а також для інших осіб, які вказані в статті 22 частини другої Закону про загальнообов'язкове соціальне страхування на випадок втрати роботи. Для безробітних осіб, трудовий стаж яких перевищує шість місяців, допомога по безробіттю буде складати 1160 гривень - ці правила вказані в статті 22 частини першої.

Нагадаємо, що раніше допомога з безробіття в Україні становила 544 гривень і 80% від прожиткового мінімуму для всіх працездатних громадян відповідно для цих категорій.

Варто відзначити, що число безробітних в нашій країні не скорочується, більш того, зростає число тих, хто працює неофіційно.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...