Фінанси  |  07.02.19  |  четвер
 

В Україні скоро знову підвищать пенсії

Із 1 березня 2019 року в нашій країні повинно пройти перерахування пенсійних виплат.

Розраховувати пенсії будуть з урахуванням оновленого показника зарплати, і в середньому ці виплати збільшиться на 12 - 17%. Однак, як зазначають фахівці, таке підвищення потішить далеко не всіх пенсіонерів. Будуть й ті, кого воно взагалі не торкнеться.

Точнішим буде сказати, що перерахують пенсії всім, але підсумкова надбавка буде залежати від темпів зростання зарплати за останні 3 роки. Таким чином надбавки не буде у тих пенсіонерів, які, станом на зараз, отримують мінімальну виплату, і по формулі вони не заробили на виплату, що може бути вищою за мінімальну.

Також слід зазначити, що у квітні цього року перерахунок пенсій відбудеться і для працюючих пенсіонерів. Експерти при цьому вже зазначили, що зараз бюджет України перебуває в обмежених умовах, тому серйозного підвищення найближчим часом точно не буде.

Варто нагадати, що станом на сьогоднішній день в Україні пенсії вираховуються, виходячи із зарплати, а саме з середньої зарплати по країні, з власної зарплати і з трудового стажу. Незважаючи на те, що у 2018 році середня зарплата збільшилася майже на 25%, пенсії підвищили в середньому тільки на 9%.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах