Фінанси  |  21.02.18  |  середа
 

В Україні різко знизилися обсяги продажів,- Держстат

У січні поточного року купівельна спроможність українців різко знизилася, такі дані оприлюднили в Державній службі статистики.

Відзначається, що оборот роздрібної торгівлі скоротився майже на 25%. У січні поточного року роздрібний оборот в порівнянних цінах зріс в порівнянні з січнем 2017-го року на 9,6%. У порівнянні з груднем 2017-го року цей показник знизився на 24,5%. Примітно, що зростання обороту роздрібної торгівлі найбільше збільшилося в Закарпатській, Сумській, Черкаській, Чернігівській, Вінницькій і Миколаївській областях. За підсумками минулого року лідером за обсягами роздрібної торгівлі стала Закарпатська область - плюс 19%.

На другому місці опинилася Львівська область - 13%, а трійку лідерів замкнула Київська область з 12%.

Нагадаємо, що раніше в Держстаті заявили про різке подорожчання продуктів з початку цього року. Найвищі темпи зростання цін спостерігалися на фрукти, овочі, яйця та м'ясну продукцію.

Як раніше повідомлялося, названі найбільш популярні продукти харчування в Україні. Населення України продовжує бідніти, і про це свідчать останні дані, оприлюднені Державною службою статистики. В минулому році найбільша частка продажів в категорії "продовольчі продукти" припала на найдешевшу продукцію - хліб, крупи, цукор, овочі і м'ясо птиці. Фактично українці майже перестали вживати сири, морепродукти, червоне м'ясо і рибу. Рекордсменом продажів за підсумками 2017-го року стали хлібобулочні вироби.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах

Loading...