Фінанси  |  14.08.18  |  вівторок
 

В Україні різко скоротилося виробництво автомобілів

Говорячи про скорочення виробництва легкових автомобілів в Україні, у першу чергу йдеться про завод Єврокар, який наразі є єдиним великим гравцем на ринку вітчизняного автопрому.

Про це повідомляє прес-служба асоціації Укравтопром. 

Завод "Єврокар" (Закарпаття) - єдине підприємство України в цьому році, яке займається виробництвом легкових автомобілів. У цьому місяці виробничі показники впали на 57% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Падіння випуску легкових автомобілів вітчизняного виробництва в першу чергу пов'язано зі зниженням обсягів великовузлового складання на "Єврокарі". 

"Липневий результат роботи українського автопрому в порівнянні з минулим роком зменшився на 57%. Всього в минулому місяці було випущено 221 одиниць автотранспорта. Негативна динаміка зафіксована також і по відношенню до червневого показника поточного року (-67%)",

- сказано в повідомленні Укравтопрому.

Ситуація з вантажними автомобілями ще гірша. Минулого місяця було випущено всього 5 одиниць, що в десять разів менше, ніж в аналогічний період минулого року.

При цьому, якщо брати розрахунок за рік, то все не так вже й погано. З початку року в Україні було випущено 4074 автомобілі, що всього на 1.4% менше, ніж за такий самий період 2017-го року.

Натомість в Україні виросло виробництво ковбаси. За перші 6-ть місяців поточного року м'ясопереробні підприємства України виготовили 118 тисяч тонн ковбасних виробів.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах