Фінанси  |  16.08.18  |  четвер
 

В Україні може подешевшати брендовий одяг

Найближчим часом в Україні планують скасувати мита на імпортний одяг відомих брендів.

У Верховній Раді був зареєстрований проект закону, що дозволяє українцям істотно заощадити на брендовому одягу. Відповідний законопроект був внесений до парламенту 10-го серпня, і головною метою цього законопроекту є спрощення по процедурі вивезення і ввезення одягу відомих брендів, що призведе до значного зниження цін.

У записці до законопроекту пояснюється, що високі митні ставки роблять ціни на брендовий одяг в Україні набагато вищими, ніж в європейських країнах. Наприклад, жіноче плаття Zara обійдеться українцям в 65 доларів, але така ж модель, наприклад, в Польщі буде коштувати вже 55 доларів, а за 46 доларів її можна купити в Іспанії. Як стверджують автори нового законопроекту, в Україні діють дуже складні митні процедури з вивезення та ввезення одягу відомих світових брендів.

Ця ситуація несприятлива не тільки для потенційних покупців, але і для виробників. Українці купують брендові речі за завищеною ціною, і, щоб вирішити цю проблему, необхідно внести зміни до Митного кодексу країни. Стаття 397 може бути доповнена групою товарів, крім того, передбачається зниження податку на текстильні товари до 0% в митному тарифі.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах