Фінанси  |  13.09.18  |  четвер
 

В МВФ визнали, що були неправі щодо пенсійної реформи в Україні

Виявляється, МВФ теж вміє визнавати помилки. Так, фонд позитивно оцінив українську пенсійну реформу, проведену урядом Володимира Гройсмана.

Ця реформа рік тому дозволила системно підняти пенсії більшості пенсіонерів і це при тому, що в країні кількість пенсіонерів збільшилася практично в два рази. Про це в ефірі одного з телеканалів заявив політолог, історик Олександр Палій.

Він зазначає, що при цьому не зайвим буде згадати, як відразу після прийняття МВФ критикував пенсійну реформу. Міжнародні кредитори сьогодні в Києві прямим текстом заявляють, коли тільки був прийнятий закон про пенсійне забезпечення, виникла маса питань, тому що з'явилися побоювання. Зараз же немає ні питань, ні побоювань, тому що український уряд вийшов на правильний шлях.

Олександр Палій зазначає, що оцінка міжнародних кредиторів нашої пенсійної реформи - це краща відповідь усім критикам, які так люблять публічно називати українські реформи недореформами або псевдореформами. Палій вважає, що, якби не пенсійна реформа, в Україні було б ще більш мізерних пенсій, замість істотних заслужених.

 
 

Популярні новини на інших новинних ресурсах